PODMIENKY PRENÁJMU

  Cena prenájmu

Do ceny prenájmu sa započítava deň prevzatia aj deň odovzdania vozidla, ak sa nedohodne inak osobne na pobočkách CM.

  Zákonné a havarijné poistenie v cene vozidla

Naše vozidlo má povinné zmluvné poistenie (PZP), aj havarijné poistenie. Havarijné poistenie je s 5% spoluúčasťou, vrátane poistenia proti odcudzeniu. V prípade poistnej udalosti sa obráťte na Zákaznícke kontaktné centrum LeasePlan Slovakia s.r.o.. V prípade dopravnej nehody musí byť priebeh zdokumentovaný na Európskom nehodovom protokole. Nehodový protokol nájdete v oranžovom obale v schránke pred spolujazdcom. V prípade nehody so zranením je vždy potrebné informovať políciu danej krajiny, v ktorej sa nehoda udiala. Každé poškodenie, nehoda, závada alebo iné znehodnotenie predmetu nájmu musí byť nahlásené najneskôr do 24h telefonicky alebo písomne (emailom) na leaseplan@leaseplan.sk. Nahlásenie musí obsahovať aktuálnu polohu vozidla, typ poškodenia, dátum a čas poškodenia a kompletný rozsah škody.

  Cena dlhodobého prenájmu

Uvedené ceny dlhodobého prenájmu sú len orientačné. Presná cena prenájmu je dohodnutá vždy individuálne.

  Servis bežného opotrebenia

Servisné úkony spojené s bežným opotrebením auta vrátane sezónneho prezúvania. V prípade potreby servisnej prehliadky, či doliatia motorového oleja alebo iných prevádzkových kvapalín, kontaktujte prosím Zákaznícke kontaktné centrum LeasePlan Slovakia s.r.o., ktoré Vám vybaví najbližší servis k miestu využívania vozidla. Využiť môžete aj priamo naše servisné strediská v Centrách Mobility v Bratislave, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach.

Ponuka servisných služieb >

  Sezónne prezutie

Sezónne prezutie vozidla môže zabezpečiť LeasePlan Slovakia s.r.o., alebo priamo naše servisné strediská Centier Mobility v Bratislave, Banskej Bystrici, Poprade a v Košiciach. Zákaznícke kontaktné centrum LeasePlan Slovakia s.r.o. Vás môže v prípade záujmu ohľadom prezúvania kontaktovať na: +421850888777 alebo +421220649205. Po zistení polohy, kde sa vozidlo nachádza, Vám môže sprostredkovať kontakt na najbližší servis, v ktorom si objednáte termín, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

  Asistenčné služby 

sú dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V prípade dopravnej nehody, ako aj v prípade výrobnej chyby vozidla, sa prosíme obráťte na Zákaznícke kontaktné centrum LeasePlan Slovakia s.r.o.: +421850888777 alebo +421220649205

  Jazda v zahraničí

S našimi vozidlami môžete jazdiť v rámci krajín EFTA (Nórsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko, Island) a Európskej únie bez obmedzení, s výnimkou Bulharska a Rumunska. Vjazd do Bulharska a Rumunska je vyslovene zakázaný. Medzi vyslovene zakázané krajiny patria okrem iného aj Albánsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Kosovo, Čierna Hora, Macedónsko, Rusko, Ukrajina a Bielorusko. Zákazník je povinný overiť si a tiež uhradiť vo vlastnej réžii všetky poplatky spojené so vstupom a využívaním ciest v krajine, v ktorej chce naše vozidlo využívať.

  Možnosť prednostného odkupu vozidla 

Vozidlo si môžete po skončení prenájmu odkúpiť za dohodnutú odkúpnu cenu v závislosti od doby prenájmu a najazdených kilometrov. Možnosťou je tiež odpustenie splátok až do výšky 6 mesiacov.

  Diaľničná známka

Každé naše vozidlo je vybavené Slovenskou diaľničnou známkou.

  Zákaz fajčiť 

V každom prenajatom vozidle je zakázané fajčiť! 

  Ponuky vozidiel

Uvedené ceny sú vrátane DPH a majú informačný charakter. Ponuka platí do vypredania. Výbava jednotlivých vozidiel sa môže líšiť.

  Schválenie flexi a dlhodobého prenájmu

Klient podlieha kreditnému schváleniu.

 

 

Výhody dlhodobého prenájmu

  Žiadna akontácia

Pri variabilnom prenájme nepotrebujete vynakladať žiadne prvotné náklady a vozidlo môžete hneď užívať, čo je veľká výhoda v porovnaní s lízingom. Vašim jediným nákladom je depozit formou blokácie na účte a mesačné splátky.

  Jazdíte vždy v novom

Po ukončení dohodnutého prenájmu si môžete znovu vybrať nové auto a tak si bezstarostne užívať jazdu vždy v novom.

  Variabilita dlhodobého prenájmu

Vozidlo si môžete prenajať od jedného mesiaca až do 60 mesiacov. Nájazd kilometrov je do 4000 km mesačne. Takto si zvolíte kombináciu, ktorá najlepšie pokryje vaše potreby a rozpočet.