PROFESIONÁLNE SLUŽBY
AUTORIZOVANÉHO SERVISU


OKAMŽITÝ SERVISNÝ ZÁSAH

Ak potrebujete okamžitý servisný zásah, môžete ho ihneď využiť.
Stačí jednoducho vyplniť formulár a budeme Vás kontaktovať pre potvrdenie termínu opravy.

Objednajte sa do servisu

 


 

 

SERVIS PRENAJÍMANÝCH VOZIDIEL

Naše vozidlá sú pred každým zapožičaním a počas celej doby prenájmu pravidelne kontrolované a servisované. Vďaka jedinečným technologickým nástrojom nášho autorizovaného servisu, presnej diagnostike a kvalitnej konštrukcii originálnych dielov naši skúsení odborníci servisu zabezpečia, aby vaše vozidlo bolo vždy v 100%-nom stave a dostalo servis, ktorý si zaslúži.

 

 

 

PRAVIDELNÉ SERVISNÉ ÚKONY

Bežné opotrebenie Vášho vozidla je samozrejmosťou, ktorej sa nevyhnete. Úkony spojené s bežným opotrebením auta vrátane sezónneho prezúvania, servisnej prehliadky, či doliatia motorového oleja alebo iných prevádzkových kvapalín zabezpečujeme prostredníctvom Zákazníckeho centra najbližšieho servisu k miestu využívania vozidla na našich servisné strediská po celom Slovensku.

 

 

 

 

SLUŽBY AUTORIZOVANÉHO SERVISU

Keď k nám pristavíte svoje vozidlo na servis, môžete si byť istí, že ho nikto nedokáže skontrolovať a opraviť lepšie než naši kvalifikovaní špecialisti. Zariadenia špecializovaných dielní, jedinečné technologické nástroje, presná a kvalitná konštrukcia originálnych dielov a moderná diagnostická technika umožňujú rýchlu a presnú diagnostiku a celkovo účinný servis.

 

 

NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY

ANTIVÍRUSOVÁ DEZINFEKCIA

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic automaticky pri každom prenájme a servisnom úkone.

PICK UP SERVIS

V prípade nepredvídanej servisnej udalosti vás zadarmo dovezieme na vami určené miesto v rámci mesta.Objednajte sa do servisu

 NÁJDETE NÁS JEDNODUCHO

 

Košice
Rastislavova 110
+421 915 915 361
objednavka@tempus.sk
Po-Pi:  8:00 - 16:30

 

Bratislava
Rožňavská 34
Prevádzka je dočasne uzavretá

 

Banská Bystrica
Zvolenská cesta 28
Prevádzka je dočasne uzavretá

Poprad
Dlhé hony 4893/5
Prevádzka je dočasne uzavretá